KONST / Litografier / Färglitografi 7884047
nr 788 4047
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Färglitografi , Max Walter Svanberg (1912-1994), Fågelkvinna, signerad. 197/235 51x34
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:45:03
600 kr
600 kr
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg